Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

W tej kategorii znajdziesz wzory niedostępne w regularnej sprzedaży.

W danym folderze prezentujemy kilka wzorów, na które zbieramy zamówienia, następnie wysyłamy je do drukarni, a realizacja i wysyłka do klienta nastąpi w terminie podanym przy danym produkcie.

Wzory z pre-orderu drukujemy wg ilości zamówionych przez naszych klientów, więc nie gwarantujemy, że coś zostanie i trafi do późniejszej sprzedaży. Jeśli podoba Ci się dany wzór i chcesz mieć pewność, że materiał będzie dla Ciebie zarezerwowany, to zapraszamy do złożenia zamówienia.

Nazwa danej kategorii (podany miesiąc) oznacza w jakim miesiącu nastąpi realizacja złożonych zamówień.

Zamówienia przyjmujemy w miesiącu wcześniejszym, do daty podanej przy danym produkcie, po tym terminie nie ma możliwości zamówienia danego wzoru.

Nie ma wymaganej minimalnej ilości zamówienia, w związku z tym możesz zamówić, jak w przypadku innych materiałów, co 10 cm. Dotychczas pre-ordery były dostępne tylko dla odbiorców hurtowych, ale chcemy, aby od teraz były dostępne również dla odbiorców detalicznych. Prosimy tylko, aby nie łączyć zamówień z pre-orderu z materiałami dostępnymi od ręki, ponieważ wtedy wysyłka będzie możliwa dopiero jak dojedzie do nas materiał z pre-orderu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl