100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam176Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin zakupów

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Odrobina Fantazji

 

§1

Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż detaliczną przez Właściciela Sklepu za pośrednictwem internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej "Regulamin"].

2. Właścicielem Sklepu jest: Arabeska Studio Anna Jaszczak Poznań, Junikowska 36/2 , NIP: 7792389855, tel. +48.512784642, adres email: sklep@odrobinafantazji.com.pl.

3. Ilekroć w dokumencie pojawia się pojęcie Konsument – oznacza ono osobę fizyczną dokonującą zakupu w naszym sklepie.

4. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z klientem.

5. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez klienta w toku składania zamówienia poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu.

6. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

7. Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych, wyjątek stanowią produkty oznaczone opisem "outlet" lub "II gatunek"

 

§2

Zamówienia

1. Zamówienia można składać w następujący sposób:

  1. poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Sklepu,
  2. emailem na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez klienta danych pozwalających na weryfikację klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia poprzez przesłanie wiadomości e-mail na podany podczas składania zamówienia adres.

3. Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.

4. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia przez Sprzedawcę przyjęcia zamówienia do realizacji.

 

§3

Płatności

1. Klient ma do wyboru formy płatności określone w zakładce Formy płatności.

2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.

3. Warunkiem wysyłki towaru jest zapłata za towar i przesyłkę lub wybór przesyłki pobraniowej.

 

§4

Wysyłka towaru

1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych (DPD oraz InPost).

2. W przypadku płatności elektronicznej, termin realizacji zamówienia jest liczony od chwili pozytywnej autoryzacji transakcji.

 

§5

Reklamacje

1. W przypadku niezgodności towaru z umową prosimy o kontakt mailowy. 

2. Klient ma 7 dni od momentu otrzymania paczki na sprawdzenie czy otrzymany materiał zgadza się z zamówionym pod względem ilości i rodzaju. Wszelkie niezgodności prosimy zgłaszać mailowo. Po tym terminie reklamacje związane z ilością i rodzajem materiału w przesyłce mogą nie zostać uwzględnione. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji klienta w terminie 7 dni od momentu otrzymania reklamacji. 

3. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep. Wysyłka brakującego towaru odbędzie się w ciągu max 7 dni od uwzględnienia reklamacji klienta. W wyjątkowych przypadkach czas ten może ulec wydłużeniu, ale każdorazowo klient będzie poinformowany o tym fakcie. W przypadku, gdy danego materiału już nie ma na stanie, jego sprowadzenie do sklepu nie jest możliwe lub klient nie akceptuje czasu oczekiwania na kolejną dostawę, Sklep zwraca wpłaconą kwotę za brakujący towar.

4. Sprzedawca zastrzega, że różnice dotyczące zdjęć Towarów, a wynikające z indywidualnych ustawień komputera danego klienta (kolor, proporcje itd.) nie mogą być podstawą do reklamacji towaru.

 

§6

Prawo odstąpienia od umowy

1. Na podstawie Ustawy o ochronie praw konsumentów klient będący Konsumentem ma prawo odstąpienia od umowy. Odstąpienie od umowy jest możliwe w przypadku zakupu towarów, które nie były przygotowane pod indywidualne zamówienie. W praktyce zwrot materiałów ciętych z belki pod konkretne zamówienie nie byłby możliwy, ale dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony ze współpracy z naszym sklepem. W przypadku chęci zwrotu materiału prosimy o kontakt, rozwiążemy problem z korzyścią dla obu stron.

2. Klient będący Konsumentem może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (mailowo) w terminie 10 (dziesięć) dni od dnia dostawy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

3. W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowa jest uważana za niezawartą. klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru, niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

4. W terminie 14 dni od odstąpienia przez klienta od umowy Właściciel Sklepu zwraca Klientowi zapłaconą kwotę.

5. Prawo odstąpienia nie przysługuje klientowi w przypadkach określonych w ustawie, o której mowa w ust. 1 powyżej, a więc w przypadkach:

  • świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówienia lub ściśle związanych z jego osobną;

§7

Ochrona prywatności

1. Administratorem danych osobowych jest Właściciel Sklepu: Arabeska Studio Anna Jaszczak.

2. Dane osobowe przekazane Właścicielowi Sklepu podawane są dobrowolnie, z tym jednak zastrzeżeniem, że niepodanie określonych tych danych uniemożliwia złożenie i realizację zamówienia klienta.

3. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.

4. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

5. Dokładne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych naszych klientów oraz zmiany wprowadzone przez "RODO" znajdują się w zakładce "Polityka prywatności"

 

§8

Własność intelektualna

1. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

§9

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

1. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.

 

2. Wszystkie zamówienia przyjęte przez Właściciela Sklepu do realizacji przed dniem zmiany Regulaminu są realizowane na podstawie regulaminu, który obowiązywał w dniu składania zamówienia przez klienta.

3. W razie, gdy klient nie akceptuje danej treści Regulaminu obowiązany jest zawiadomić o tym fakcie Właściciela Sklepu. W przypadku porozumienia stron możliwe będzie zrealizowanie zamówienia, natomiast w przypadku gdy obie strony nie osiągną porozumienia, realizacja zamówienia może nie być możliwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl